Фестиваль аматорського відео!

29.09.2013

У тебе є власне бачення "Студентської республіки" майбутнього? Ти готовий її змінювати? Тобі не байдужа доля України?

Формат проведения фестиваля: Фестиваль аматорського відео

Дата окончания приема заявок на участие: 20.08.2013

Даты проведения: с не известно

Сайт фестиваля: http://www.studrespublika.com/festival/mobvideo.php

У тебе є власне бачення "Студентської республіки" майбутнього? Ти готовий її змінювати? Тобі не байдужа доля України? Тоді збирай якомога більше людей на фінал XV ювілейної Студреспубліки та бери участь у вирішенні актуальних проблем країни, ставай учасником "Фестивалю аматорського відео"!

Наше майбутнє - у наших руках, і саме ми, тут і зараз його творимо. Усе, що нас оточує, було чиєюсь мрією, і зараз настав наш час втілювати свої мрії. Підключай мозок, фантазію, друзів і відеокамеру - та вперед, на пошук нових ідей!

Тема фіналу ФАВ-2013: "Майбутнє: від мрії до реального плану дій".

Наше завдання через Фестиваль аматорського відео показати, якою має бути Студреспубліка майбутнього і скласти свій план дій для руху до нашої мрії. Тому виходячи з теми ФАВ Студреспубліки-2013 ми повинні зняти Студреспубліку майбутнього у форматі реклами.

Цільова аудиторія:

Студенти (як активні, які вже знають що таке ФАВ, так і ті, хто хоче себе проявити, але не знає де і як; як ті, хто зараз навчається, так і колишні студенти).

Умови відео:

I. Фестиваль аматорського відео проводиться на тему - «Майбутнє: від мрії до реального плану дій» у декількох номінаціях.

II. Вимоги до відео:

1. Тривалість відео – від 60 до 120 секунд.
2. Відео повинне бути знято на відеокамеру або фотоапарат із функцією відеозйомки.
3. Відео не повинно містити сцен із насильством або порнографією.
4. Прем'єра ролика - на фіналі (тобто відео має бути нове, не фігурувати в інших джерелах, проектах, соціальних мережах, тощо (окрім спеціальних номінацій).
5. Формат відео: реклама. Повна свобода творчості.

Зовсім не обов'язково перераховувати та розповідати, що є на Студреспубліці та що там буде - проявіть кмітливість!

III. Критерії оцінювання:

1. операторська робота;
2. режисерська робота;
3. акторська робота;
4. монтажна робота;
5. розкриття теми;
6. оригінальність.

IV. Умови участі:

1. до участі у конкурсі допускаються всі бажаючі.
2. Відео необхідно надсилати у форматі AVI або MPEG4 на e-mail: fav.sr13@gmail.com.
3. Разом із файлом у листі повинні бути зазначені: назва відео, інформація про себе (ім’я та прізвище, номер паспорту Студреспубліки (який Ви отримуєте, пройшовши онлайн-реєстрацію Студреспубліки), а також роль і ПІБ кожного, хто брав участь у створенні ролика (режисер, оператор, монтаж, актор, тощо). 
4. Останній термін прийому робіт - 20 серпня 2013р.

Також буде дві спеціальні номінації - "Гран-прі регіонів" і «Найкращі студреспубліканські новини-2013» - це відеороботи, які перемогли у регіональних етапах на тему "Реклама Студреспубліки" або на власну тематику регіональних етапів Фестивалю аматорського відео. Відеоновини, зняті на регіональних Студреспубліках, беруть участь у номінації «Найкращі студреспубліканські новини-2013». Ці відео також повинні буті відправленні на e-mail: fav.sr13@gmail.com до 20 серпня, з тією ж інформацією й умовами, що вказані у загальних умовах участі у суб-фестивалі.


Похожие фестивали

Комментарии